Mehmet VARIŞLI

Hitleap ile hit kazanma yöntemi!

  • 4 sene önce, Mehmet VARIŞLI tarafından yazılmıştır.
  • 1 Yorum
  • SEO
  • 1.128

R10 üzerinde para kazanma ile ilgili dökümanları okurken bu siteye denk geldim birden. Konuyu açan arkadaşımız, programın açık kaldığı süre boyunca para kazanıldığını veya programın açık kaldığı süreyi, sitelerimize hit olarak gönderebileceğimizi söylüyordu. Yatırımsız ve zahmetsiz bir iş olduğu için hemen siteye girdim, üye oldum ve programı indirip kurdum. Yaklaşık olarak 1000 dakika açık kaldı ve para kazanılmadığını, açık kaldığı süre boyunca sisteme eklediğimiz sitelere hit geleceğini gördüm. Ama 10-15 adet sitem olduğu için ve hite ihtiyaçları oldukları için sisteme devam ettim ve halende ediyorum.

Bugün çok fazla kişinin bilmediği ama web sitesi olanlar için hit kaynağı olabilecek bir sistemden bahsedeceğim. Bu sistemin adı; HitLeap!

HitLeap nedir ki?

Aslında tam anlamıyla bir döngü. Sistemde aktif 10.000 kişi olduğunu varsayın. Bu 10.000 kişinin içine sizde dahilsiniz. Siz indirdiğiniz program aracılığıyla diğer 9.999 kişinin sitesine otomatik olarak giriyorsunuz. Onlarda sizin sitenize giriyor. Bu döngü sürekli devam ediyor ve sistemde aktif olan diğer yeni kişilerde sitenizi gezmeye başlıyorlar. Bir bakıma bu işlemlerin hepsini program tümüyle hallediyor. Siz sadece programı açıp, üyelik adınızı ve şifrenizi girdikten sonra start tuşuna basıyorsunuz.

HitLeap ile sitemizde ne kadar kalıyorlar?

Bu durumu da öyle anlatayım. Programı indirmeden önce siteye kayıt olmak için girmiştik. Kayıt olduktan sonra web sitelerim bölümüne en fazla üç adet web sitenizi ekliyorsunuz. Eklerken de diğer ziyaretçilerin program vasıtasıyla sitenizde kaç dakika kalmalarını ayarlıyorsunuz. Burada bilmeniz gereken tek şey; süre arttıkça gelen kişi azalıyor. Bunu web site eklerken ve programı kullanmaya başladıkça anlayacaksınız, mantığını iyice kavrayacaksınız.

HitLeap para kazandırır mı?

Ben bu soru üzerine çok araştırma yaptım ama pek bir şey bulamadım. Çoğu link kısaltma servisi hitleap üzerinden gelen hiti maalesef saymıyor. Dolayısıyla tık bazlı bir para alamıyoruz. Gelen hitlerin çoğunun lokasyonu EN olduğu için, Türk web sitesi olan arkadaşlarımıza ücret karşılığı hitte satamıyorsunuz. Çünkü Türk içerikli sitelere organik Türk hiti gerekiyor. Ayrıca premium üye olursanız sistem üzerinden belki para kazanma ihtimaliniz oluyor ama o da alt üyeleriniz sayesinde. Bu tarz durumla hiç karşılaşmadım. Aylık ücret ile para ödeyeceksiniz, aynı zamanda alt üyenizde para ödeyecek ve ondan düşük bir pay ile kazanç sağlayacaksınız. Zaten para kazanmak için girdiğimiz bir sisteme para vermek akıl karı değil bence…

HitLeap üzerinden gelen ziyaretçiler bot mu yoksa gerçek kişiler mi?

Tamamen gerçek kişiler. Sizin gibi programı kurup, üyeliğini girip, start tuşuna basıp beklemeye gelmiş kişilerden oluşuyor. Günlük 1500 hit geliyorsa eğer, bunun 1200 tanesinin ip adresi farklıdır.

HitLeap üzerinden gelen ziyaretçilerin Alexa değerine etkisi olur mu?

Kesinlikle oluyor. Ben bu sitem dahil, bütün sitelerimde hitleap programı kullanıyorum. Günlük olarak düşüş sağlanıyor ama aşırı bir düşüş beklemeyin.

HitLeap ile Google tarzı arama motorlarında yükselmek mümkün mü?

Gayet tabii mümkün. Girilecek siteleri anasayfa yerine konulara yönlendireceksiniz ve sitede bekleme süresini biraz yüksek tutacaksınız o kadar. Her kişi girdiğinde 30 saniye o sayfada kalsa ve günde 1000′i aşkın kişi girse, Google elbette sitenizi sıralamalarda üst sıralara taşıyacaktır.

 


  1. […] Bunun için çeşitli hit programları kullanmak durumunda kalacağız. Örnek olarak bu konuma giriş yaparak bilgi sahibi […]

Bir Yorum Yazın