Hürriyet Gazetesi Api Kullanımı


Hürriyet gazetesinin sunmuş olduğu api servisi ile birçok içeriğe kolayca erişebiliyoruz. Hürriyet api servislerinin nasıl kullanılacağına ilişkin bir takım örnek uygulamalar geliştirdim. Github hesabım üzerinden paylaştığım örnekler ile sizde kolayca api servisine entegre olabilirsiniz.

Daniel Klein saat modelleri


Yeni Daniel Klein Saat modelleri ile tarzınızı yansıtmanın tam vakti. Daniel Klein markasına ait en yeni modelleri incelediğimizde genellikle spor modeller ön plana çıkmaktadır. Daniel klein erkek modellerinde metal ve hasır kordon yaz aylarında daha çok tercih edilirken kış aylarında ise deri kayışlı saat modelleri daha revaçta olmaktadır. Daniel klein kadın kol saati modellerinde ise en trend modeller genellikle hasır kordonlu kol saatleri ön plana çıkmaktadır. Daniel Klein kol saatleri genel olarak 3 ATM su basıncına dayanıklı olarak üretilmektedir. 3 ATM su basıncı 30 mt su geçirmezliğe tekabül etmekte olsada sıcak su ile teması hiçbir saat markasında önerilmemektedir. Genel anlamda fiyat performans olarak Daniel Klein markası uygun fiyatları ve trend modelleri ile saat severlerle buluşmaktadır. Essa Grup tarafından 2 yıl servis garantiside markanın en büyük avantajıdır.

HepsiBurada Api Sipariş Entegrasyonu

HepsiBurada api eğitimlerinin 3. makalesi olan sipariş entegrasyonu ile sizlerleyim. Örnek scriptimizde HepsiBurada mağazamıza gelen siparişleri listeleyeceğiz. Kodlama Php dili ile yapılmış olup mantığı çözdükten sonra kullandığınız yazılım diline entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Detaylar makalenin devamındadır.

Merhaba!

Merhaba! Kişisel web sayfama hoşgeldiniz. Web sayfamda sizlere mesleki teknik bilgilerimden ve tecrübelerimden olabildiğince bilgi ve fikir paylaşmaya çalışıyor olacağım. Ana tema yazılım, otomasyon ve e-ticaret üzerine olacaktır. Arada kişisel hobilerimdende sizlere içerik sunacağım. Umarım faydalı olur.   smirk